Διοικητικό Συμβούλιο 1998-2000

  • Πρόεδρος: Κοντογεώργος Γιώργος
  • Αντιπρόεδρος: Αραπαντώνη - Δαδιώτη Πετρούλα
  • Γενική Γραμματέας: Νακοπούλου Λυδία
  • Ταμίας: Παπαδόπουλος Σάββας
  • Μέλος: Μπαρμπάτη Καλυψώ
  • Μέλος: Νενοπούλου Ελένη
  • Μέλος: Φιλιππίδης Θεόδωρος

Διοικητικό Συμβούλιο 1996-1998

  • Πρόεδρος: Καΐρης Μιχαήλ
  • Αντιπρόεδρος: Ελεμένογλου Ιωάννης
  • Γενικός Γραμματέας: Κοντογεώργος Γιώργος
  • Ταμίας: Αραπαντώνη - Δαδιώτη Πετρούλα
  • Ειδική Γραμματέας: Νενοπούλου Ελένη
  • Μέλος: Μπαρμπάτη Καλυψώ
  • Μέλος: Παπαδόπουλος Σάββας

Διοικητικό Συμβούλιο 1994-1996

  • Πρόεδρος: Ελεμένογλου Ιωάννης 
  • Αντιπρόεδρος: Καΐρης Μιχαήλ
  • Γενική Γραμματέας: Κοντογεώργος Γιώργος
  • Ταμίας: Αραπαντώνη - Δαδιώτη Πετρούλα
  • Μέλος: Μπαρμπάτη Καλυψώ 
  • Μέλος: Φραγκιά Κωνσταντίνα
  • Μέλος: Δαιμονάκου - Βατοπούλου Μαρία

Διοικητικό Συμβούλιο 1992-1994

  • Πρόεδρος: Ελεμένογλου Ιωάννης
  • Αντιπρόεδρος: Παπακυριαζής Ν.
  • Γενικός Γραμματέας: Καΐρης Μιχαήλ
  • Ταμίας: Κουρή Έφη
  • Ειδικός Γραμματέας: Καρκαβέλας Γιώργος
  • Μέλος: Κίττας Χρήστος
  • Μέλος: Κοντογεώργος Γιώργος

Διοικητικό Συμβούλιο 1990-1992

  • Πρόεδρος: Τσιμάρα - Παπασταματίου Ήρα 
  • Αντιπρόεδρος: Αγνάντη - Γύρα Νίκη
  • Γενική Γραμματέας: Μπουροπούλου Βασιλική
  • Ταμίας: Κουρή Έφη
  • Ειδικός Γραμματέας: Καρκαβέλας Γιώργος
  • Μέλος: Σότσιου Φλώρα
  • Μέλος: Μπαρμπάτη Καλυψώ

Διοικητικό Συμβούλιο 1988-1990

  • Πρόεδρος: Δελίδης Γεώργιος
  • Αντιπρόεδρος: Κεραμίδας Γεώργιος
  • Γενική Γραμματέας: Αγνάντη - Γύρα Νίκη
  • Ταμίας: Παπασταματίου - Τσιμάρα Ήρα
  • Ειδική Γραμματέας: Κουρή Έφη
  • Σύμβουλος: Καΐρης Μιχαήλ
  • Αναπληρωματικό Μέλος: Γαβριηλίδης Κλήμης

Διοικητικό Συμβούλιο 1986-1988

  • Πρόεδρος: Δελίδης Γεώργιος
  • Αντιπρόεδρος: Κεραμίδας Γεώργιος
  • Γενικός Γραμματέας: Καΐρης Μιχαήλ
  • Ταμίας: Παπασταματίου - Τσιμάρα Ήρα
  • Ειδική Γραμματέας: Κουρή Έφη
  • Μέλος: Αγνάντη - Γύρα Νίκη
  • Μέλος: Κυπαρίδου Ελισάβετ
  • Αναπληρωματικό Μέλος: Μαρκάκη Σόνια

Διοικητικό Συμβούλιο 1984-1986 (ανασυγκρότηση)

  • Πρόεδρος: Δεληγεώργη - Πολίτη Ελένη
  • Αντιπρόεδρος: Κουρή Έφη
  • Γενική Γραμματέας: Σιρμακεσιάν - Καρρά Τ.
  • Ταμίας: Καλογερόπουλος Νικόλαος
  • Ειδική Γραμματέας: Κυπαρίδου Ελισάβετ
  • Μέλος: Γαβριηλίδης Κλήμης
  • Μέλος: Δαλιεράκη - Όττ Ελπίδα